Zleć naprawę

O firmie

Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać

Nasza firma – Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J. – powstała w styczniu 2013 r. i stanowi kontynuację działalności jednego z najdłużej działających Autoryzowanych Serwisów sprzętu elektronicznego w Olsztynie, obejmującego swoją działalnością obszar woj. Warmińsko-Mazurskiego.

Dzięki wieloletniej praktyce posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie napraw sprzętów RTV i AGD oraz niezbędne zaplecze w postaci specjalistycznego sprzętu serwisowego. Jako Autoryzowany Serwis zawsze realizujemy naprawy zgodnie z najnowszymi standardami producentów sprzętu i wykorzystaniem aktualnych technologii serwisowych oraz oryginalnych części zamiennych.

Dlaczego warto nas wybrać

ok

Rzetelność

Dokładnie sprawdzamy każde urządzenie i podajemy rzeczywiste koszty naprawy. Do każdej naprawy udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

clock

Oszczędność czasu

Mówią, że jak my nie pomożemy, to nikt już nie pomoże. Nie trać czasu na szukanie fachowca i w razie usterki od razu skontaktuj się nami!

money

Oszczędność pieniędzy

Dbamy o Twoją kieszeń! Dzięki doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom unikamy wymiany drogich części, bo potrafimy je naprawić.

open

Dostępność

Osobiście, kurierem, paczkomatem lub przez naszego przedstawiciela – sam/a wybierasz jak dostarczyć urządzenie do naszego serwisu i jak je odbierzesz po naprawie.

wizja

Zaawansowane technologicznie centrum serwisu i konserwacji urządzeń elektronicznych – lider rynku lokalnego dla klientów indywidualnych i kluczowy partner klientów biznesowych w regionie.

misja

Zapewniamy ciągłość działania urządzeń elektronicznych klientów indywidualnych i biznesowych, świadcząc profesjonalne usługi ich naprawy i konserwacji oraz dostarczając oryginalne akcesoria i wiedzę na temat ich użytkowania i serwisowania, przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Historia firmy