Zleć naprawę

Serwis AGD

Serwisujemy drobne AGD, żelazka, roboty kuchenne

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

W ramach gwarancji producenta naprawiamy urządzenia drobnego AGD marki Philips, Saeco, Elica, Remington, Russel Hobbs. Po okresie gwarancji naprawiamy urządzenia różnych producentów.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia czy podejmiemy się naprawy Twojego urządzenia.

Specjalizujemy się urządzeniach marki Philips, do których posiadamy pełną dokumentacje techniczną, najnowsze rozwiązania naprawcze producenta i dostęp do oryginalnych części zamiennych.

co naprawiamy

agd1

Żelazka

Naprawiamy żelazka parowe oraz z generatorem pary. Na czas naprawy otrzymasz od nas żelazko zastępcze – do wyboru: żelazko parowe lub z generatorem pary!

agd2

Roboty kuchenne

Serwisujemy wszystkie roboty kuchenne marki Philips. Posiadamy również akcesoria i części zamienne, które możesz dokupić w razie, gdy będą potrzebne.

Pielęgnacja ciała

Naprawiamy szczoteczki elektryczne i soniczne, golarki, depilatory, suszarki, maszynki do strzyżenia. Kupisz u nas akcesoria do urządzeń Philips, takie jak nożyki do golarek czy końcówki do szczoteczek.

agd4

Produkty Avent

Serwisujemy produkty Philips/Avent do pielęgnacji dziecka i matki: laktatory, nianie elektroniczne, podgrzewacze i sterylizatory do butelek.

Czy wiesz, że możesz wysłać do nas sprzęt kurierem lub paczkomatem?

Sprawdź naszą ofertę.