Zleć naprawę

Serwis AGD

Serwisujemy drobne AGD, żelazka, roboty kuchenne

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

W ramach gwarancji producenta naprawiamy urządzenia drobnego AGD marki Philips, Saeco, Sencor, Elica, Luxpol. Po okresie gwarancji naprawiamy urządzenia różnych producentów.

Specjalizujemy się urządzeniach marki Philips, do których posiadamy pełną dokumentacje techniczną, najnowsze rozwiązania naprawcze producenta i dostęp do oryginalnych części zamiennych.

co naprawiamy

agd1

Żelazka

Naprawiamy żelazka parowe oraz z generatorem pary. Na czas naprawy otrzymasz od nas żelazko zastępcze – do wyboru: żelazko parowe lub z generatorem pary!

agd2

Roboty kuchenne

Serwisujemy wszystkie roboty kuchenne marki Philips. Posiadamy również akcesoria i części zamienne, które możesz dokupić w razie, gdy będą potrzebne.

Pielęgnacja ciała

Naprawiamy szczoteczki elektryczne i soniczne, golarki, depilatory, suszarki, maszynki do strzyżenia. Kupisz u nas akcesoria do urządzeń Philips, takie jak nożyki do golarek czy końcówki do szczoteczek.

agd4

Produkty Avent

Serwisujemy produkty Philips/Avent do pielęgnacji dziecka i matki: laktatory, nianie elektroniczne, podgrzewacze i sterylizatory do butelek.

Czy wiesz, że możesz wysłać do nas sprzęt kurierem lub paczkomatem?

Sprawdź naszą ofertę.